Kërcimi i veçantë i Theresa May, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit…

Kryeministrja britanike Theresa May, ishte në Cape Town të Afrikës së Jugut ditën e djeshme, ku njoftoi se Britania do të ishte investitori më i madh në këtë kontinet.

May vizitoi një shkollë, ku disa fëmijë ishin duke kërcyer.

Kryeministrja nuk hezitoi dhe menjëherë u bashkua me ta, duke bërë disa lëvizje të cilat janë shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale dhe mediat botërore.

Më shumë sesa për vizitën, May u përfol për kërcimin e saj dhe “aftësitë” në lëvizje.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Konflikti në Siri, Putin urdhëron armëpushim të pjesshëm ditor

  Presidenti rus Vladimir Putin ka urdhëruar një ndërprerje ditore për qëllime...
Read More