Klaudia Pepa prek retë!

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më në formë dhe e bukur se kurrë.

E veshur më një fustan të derdhur Klaudia duket tamam si mbi re.

Edhe këtë herë spikasin format e saj si balerinë se asnjëherë.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Vrasja e Devi Kasmit/ Efthymious debat me oficerin që e mori në pyetje: Më gjeni një provë

  Ish-polici grek, Efthymios Efthymious, i dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit...
Read More