Klaudia Pepa prek retë!

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më në formë dhe e bukur se kurrë.

E veshur më një fustan të derdhur Klaudia duket tamam si mbi re.

Edhe këtë herë spikasin format e saj si balerinë se asnjëherë.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Magjia’ e çajit të hithrës!

  Dhimbjet e kyçeve vijnë për shkak të sëmundjeve dhe problemeve të...
Read More