Lionel Richie, 69 vjeç dhe e dashura e tij Lisa Parisa, pushime romantike në FrancëAta u takuan për herë të parë para pesë vitesh, por Lionel Richie, 69 vjec dhe e dashura e tij Lisa Parisa, janë shfaqur më të afërt se asnjëherë të enjten në Antibes, në jug të Francës.

Këngëtari i famshëm dhe e dashura e tij janë fotografuar teksa shkonin drejt hotelit të tyre në qytetin francez.

Pavarësisht motit të nxehtë këngëtari i ‘Hello’ është shfaqur me pantallona të zeza dhe këpucë, ndërsa Lisa që është shumë më e re se Richie është shfaqur me një fustan të shkurtër me xixa.

Të kapur për dore, të dy kanë tërhequr vëmendjen e paparacëve të shumtë.
4DF80AA700000578-0-image-a-2_1530867767497

4DF8967500000578-5924821-Lionel_has_no_children_with_Lisa_but_has_three_children_of_his_o-m-16_1530870389129

19227EE600000514-5924821-image-m-2_1530869929131

27CA4EE500000578-5924821-Longterm_lovers_They_glamorous_pair_have_been_dating_for_over_fi-m-1_1530869900335

4DF80AAF00000578-0-image-a-1_15308677644934DF80AAF00000578-0-image-a-1_1530867764493

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Rama tallej me shkurtësinë e tij’! ‘Je si jevgë’: Sherr Rudina Xhunga-Ilir Babaramo

  Ka pasur një përplasje të ashpër mes gazetarëve Ilir Barbaramo dhe...
Read More