Mbretëresha Rania e Jordanisë merr veshjet e saj mbretërore në KinëMbretëresha Rania e Jordanisë e filloi shtatorin me ndalesa në Hangzhou dhe Zhejiang të Kinës.

Madhëria e saj udhëtoi në rajon për t’u takuar me CEO e Alibaba Jack Ma, para se të fliste në konferencën e Filantropisë XIN për të diskutuar nevojën për mbështetje të vazhdueshme për iniciativat globale të edukimit.

Dhe në të dyja rastet, Madhëria e saj debutoi me dy veshje të frymëzuara nga meshkujt me lulëzimin femëror.

Për një vizitë në selinë e Alibaba, Madhëria e saj u vesh në mantelin e For Restless Sleepers. Kjo ishte varianti më i mirë për të rritur qasjen e thjeshtë të mbretëreshës Rania në veshjen e ditës, një këmishë oksford dhe pantallona të zeza.

Një brez i gjërë i frymëzuar në vitet 1980 nxori belin e hollë, për të krijuar një siluetë lady, ndërsa perlat dhe bizhuteritë me diamant ofruan një shkëlqim të sofistikuar.

Mund të shijoni fotot edhe videon…

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Roma e mbuluar me borë… kaq fantastike!

    Një stuhi tejet e rrallë bore ka mbuluar Romën, kryeqytetin...
Read More