Mbretëresha Rania me një mesazh të ndjerë për vajzat, shkëlqen në Samit…

Mbretëresha Rania, me një mesazh të ndjerë, ka uruar dje dy vajzat e saj që kishin ditëlindjen në 26 shtator, duke e ndarë urimin edhe në facebook, për të gjithë ndjekësit e saj:

“Secila prej jush e mbush zemrën time me gëzim në mënyrën e vet, por dashuria ime për të dyja ju është një … Ditëlindje të lumtur të mijat Iman dhe Salma!”

Mbretëresha Rania po shkëlqen, si gjithmonë, edhe në Samitin e HeForShe IMPACT, gjatë Javës së Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në Nju Jork, po në datë 26 shtator.

Mbretëresha Rania pati shumë takime aty si edhe mbajti një fjalim…

 

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Mimoza Ahmeti: Të parëndësishmit- Flogerta Krypi e Klubit letrar “Pena e re”!

  E lindur në korrik të 93-shit, në Tiranë, Flogerta Krypi, kjo...
Read More