Më në fund Elvana publikon videon e “Mike” me Ledrin..Elvana Gjata dhe Ledri Vula surprizojnë fansat, publikojnë këngën e re “Mike”.

Ylli i muzikës shqiptare mendon se kënga do të jetë hiti më i ri, një sukses i rradhës, me këngëtarin e fashëm Ledri Vula.

Të dy këngëtarët kanë bërë të ditur lajmin me anë të postimeve në Instagram.

Fansat kanë komentuar këngën, por edhe paraqitjen e këngëtarëve, duke bërë shumë komente pozitive.

Shijojeni suksesin e rradhës…

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Gazetarja me shami ‘sfidon’ Muç Nanon: T’i tregoj unë femrat me ..…

Analisti Mustafa Nano në emisionin e tij “Provokacija”, tha se femrat e...
Read More