Mel Gibson dhe Van Dam-i mbërrijnë në Shqipëri, zbulohet surpriza që kanë rezervuar

Dy aktorët Mel Gibson dhe Jean Claude Van Dam kanë zbarkuar në Shqipëri.

Report Tv ka mësuar se dy ikonat e kinematografisë amerikane, kanë zbritur paraditen e sotme në Rinas.

Gibson e Van Dam, pritet të nisin ditën e nesërme xhirimet e një filmi aksion.

Ky lajm pritet të ekzaltojë qindra fansa të dy aktorëve që janë shumë të dashur edhe në Shqipëri.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Deputeti kërcënon Presidentin Vuçiç me vdekje, nëse arrin paqen me Kosovën…

    Grupi i Partisë Progresive Serbe (SNS) në parlamentin serb dënoi...
Read More