Modelja shqiptare në listën e femrave më të nxehta në botëModelja shqiptare Tika Camaj është hyrja e re në klasifikimin e femrave më seksi të planetit.

Klasifikimi është bërë nga Wap Mag me 12 femrat më të bukura.

Tika i ka bërë të gjithë për vete në sfilatat e fundit me veshje intime për Victoria’s Secret.

Ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo në rini.

Dhe të mendosh që në vitin 2009 ajo ishte një ndër 10 vajzat që po prisnin për prova..

Tika Camaj ka një motër që quhet Ariana, por, më suprizuesja, ajo është kushërirë me bukuroshet Jehona dhe Afërdita Dreshaj.

Epo familja e bukur mbetet e bukur!

Dhe të mos harrojmë, ajo është shoqëruar ca kohë me David Silverman….

tika1tika2tika3tika4tika5tika6tika7
 

 

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Mjaltë, limon dhe… kjo është maska magjike që largon rrudhat poshtë syve

  Kalimi i viteve shoqërohet me rënien e flokëve, shfaqjen e njollave...
Read More