Morena Taraku bëhet për spital, gjendja e saj është..

Morena është shtrirë në spital Këngëtarës së njohur, Morena Tarakut siç duket iu është përkeqësuar gjendja shëndetësore.

Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj “Instagram” ku shihet se është duke marrë infuzion në spital.

Këngëtarja 25-vjeçare përveç kësaj fotografie të publikuar nuk ka dhënë detaje të tjera për gjendjen e saj, shkruan rtv21.tv.

Kujtojmë se Morena së fundi ka publikuar bashkëpunimin e saj me DJ PM & DJ DAGZ të titulluar “Femnat”. Ky projekt deri më tani ka grumbulluar mbi 1 milion klikime në kanalin zyrtar “Youtube”.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Berisha i përgjigjet Dakos: Shullazi donte të të hidhte nga pallati

Pas denoncimit të qytetarit dixhital të publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, dhe...
Read More