Moti sot 23 gusht 2018, temperaturat arrijnë deri në 36°CE enjte, 23 gusht: Moti  do të jetë me diell  përgjatë Ultësirës perëndimore dhe vranësira të pakta deri mesatare  në zonat malore.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW)  me shpejtësi  7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës  2 lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         14/32°C
Zonat e  ulëta           18/36°C
Zonat  bregdetare    21/34°C

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zbulohet receta e fshehtë për kancerin që fshihet nga farmaceutikët…

Kanceri është një nga sëmundjet më të rënda, mijëra njerëz diagnostikohen me...
Read More