Motrat arabe që duken si motrat Kardashian…Kim Kardashian, Kylie Jenner, … në thelb, të gjitha motrat nga familja Kardashian / Jenner marrin vëmendjen e medias me pamjen e tyre të mrekullueshme dhe trupat e mahnitshëm.

Me pamjen e tyre të mrekullueshme, nuk do të ishte çudi nëse dikush do të donte të dukej si motrat (ndonjëra prej tyre).

A do të çuditëshit nëse do të kuptonit se dy motra, kanë ngjashmëri të çuditshme me Kim dhe Kylie? E pra, emrat e tyre janë Sonya dhe Fyza Ali, dhe ata duken si motrat e famshme Kardashian.

m_1529476658-2722173mm_1529476681-5155410mmm_1529476666-2407872mmmm_1529476670-6699038

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Kujdes! Ky produkt shkakton kancer… ja çfarë u ndodhi 22 grave në SHBA

  “Johnson & Johnson” është urdhëruar t’i paguajë 4.7 miliardë dollarë dëme...
Read More