Bota

Një ditë e shënuar për ish-presidentin amerikan më të dashur nga shqiptarët… dalin fotot nga ceremonia sekrete

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:21 - 08/10/18 |
mapo.al

Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, George W Bush, ka shoqëruar në altar të bijën ditën e djeshme.


Ceremonia e dasmës u organizua në mënyrë sekrete dhe të ftuar ishin vetëm 20 persona, të cilët ishin pjesëtarë të familjes.


Laura Bush lidhi kurorën me skenaristin e njohur Craig Coyne, buzë oqeanit në një pamje fantastike.


Ceremonia ishte e vogël dhe tepër private, ndërsa nusja ndër më të bukurat dhe me të thjeshtat që kemi parë ndonjëherë.


Fotot janë siguruar nga ‘People’ për të dhuruar pak nga emocionet që humbën shumë persona ditën e kaluar.

<
>
WASHINGTON, DC - MAY 31: Jenna Bush-Hager and Barbara Bush attend the George W. Bush and Laura Bush Portrait unveiling at the White House on May 31, 2012 in Washington, DC. (Photo by Leigh Vogel/WireImage)
601948823_750x422 1488407310-gettyimages-537749650 a-person-standing-next-to-a-body-of-water-george-w-bush-s-daughter-barbara-ties-the-knot-in-secret-s_574268_ auto_Screenshot_5-4-e1539013490230-600x4021539017736 bush-3 Barbara Bush and Craig Coyne wedding on October 7, 2018. Photo by Paul Morse Barbara Bush and Craig Coyne wedding on October 7, 2018. Photo by Paul Morse Barbara Bush and Craig Coyne wedding on October 7, 2018. Photo by Paul Morse George W. Bush And Laura Bush White House Portrait Unveiling george-w-bush-his-daughter-barbara-2008-beijing-olympics mini_outside President+Bush+Sworn+Second+Term+Ff4Nk9827-8x

 CLOSE
CLOSE
Pas