Një vajzë për shtëpi si Olta Gixhari, ja çfarë i bën mureve (Video)Olta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në media, e cila numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Ajo ka postuar nje video në ‘Instagram’ teksa shihet duke lyer muret e shtëpisë.

Ajo shfaqet mjaft e thjeshtë, me një fustan të shkurtër të zi që i tregon këmbët, pa tualet dhe me një furçë në dorë, duke lyer muret e shtëpisë.

Fansat kanë reaguar menjëherë në videon e aktores, duke shprehur habinë që po e shihnin duke bërë një punë të tillë dhe e kanë komplimentuar duke e quajtur vajzë punëtore.

 
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Horoskopi i ditës, 21 gusht

Ky është horoskopi për ditën e martë, 21 gusht 2018 që sjellim...
Read More