Nora publikon këngë të re, shfaqet shumë seksi në videoklip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “As ni gotë”.

Kënga e saj më e re është bashkëpunim me Mixeyn.

Për muzikën është kujdesur Mixey, ndërsa Nora bashkë me motrën e saj Era Istrefi janë kujdesur për melodinë dhe tekstin, bashkë me Yll Limanin.

Videoklipin e ka realizuar Entermedia.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Reagimi i fortë i Metës: Vota në OKB nuk është qëndrim shtetëror

Një akuzë e rëndë vjen nga Presidenca pasi Shqipëria votoi kundër SHBA...
Read More