Pak orë pasi publikoi kengën e re, shikoni si është gjendja e Luana VjollcësModeratorja e njohur Luana  Vjolca ka sjellë para pak orësh këngën e saj më të re, një bashkëpunim të shumë përfolur me këngëtarin Bujar Qamili.

Duket suksesi i këngës e ka lumtuaruar pamasë Luanën e cial ak ndarë nëj foto në Instagramin e saj ku duket rrezëllitëse.

‘Gjendja ime shpirtëroretani????Ma mbushet zemren plot !!!’ ka shkruar ajo krah fotos realizuar gjatë xhirimit të këngës ‘Mi dhe flakë mallit tim’ . 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Meshkujt vuajnë nga depresioni pas lindjes së fëmijës po aq sa gratë

  Pas ardhjes në jetë të fëmijës, hormonet që shkojnë lart e...
Read More