Partnerët idealë në dashuri sipas shenjave të horoskopit

Disa shenja të horoskopit kanë merita për shkathtësinë e tyre në krevat.

Ata janë pasionantë, ofrojnë seksin më të mirë, janë edhe të lumtur edhe argëtues.

Njihuni me këto shenja:

Peshorja

Personat e lindur në këtë shenjë thjesht dëshirojnë t’i kënaqin të tjerët, janë shumë pasionantë dhe janë në gjendje që partnerëve t’u ofrojnë seksin më të mirë që e kanë pasur ndonjëherë në jetë.

Akrepi

Njerëzit e lindur në këtë shenjë gëzojnë famën e personave më seksi në horoskop. Ata seksin e marrin shumë seriozisht, madje ata janë edhe të lumtur edhe argëtues. Janë spontanë dhe paksa të egër në krevat.

Luani

Luanët janë një ndër shenjat më të buta në krevat. Ata e dinë rëndësinë e dashurisë ndërmjet partnerëve. Janë të mirë në krevat dhe respektojnë dëshirën e partnerit.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Intervista e rrallë e nënës së Mbretëreshës Geraldinë: Ndarja e vështirë me të bijën dhe largimi dramatik nga Shqipëria

Nga Aurenc Bebja, Francë Gazeta franceze, « Paris-soir », ka botuar, të hënën e 17...
Read More