Pas lajmeve për shtatzëninë, shfaqet SelenaSë fundmi ka thashetheme se ajo është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë me Justin Bieber.

1-1

Picture 1 of 4

Dhe Selena Gomez u pa duke vizituar kishën Hillsong në Los Angeles, pa të dashurin e saj.

Megjithatë, ajo dukej mjaft bukur dhe me stil e veshur në pink dhe pa grim.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Nëse vërtetë e doni atë, këto janë 6 rregulla për takimin e parë

Takimet e para ende vazhdojnë të shoqërohen me sikletin dhe kompleksitetin e...
Read More