Pas lajmeve për shtatzëninë, shfaqet Selena

Së fundmi ka thashetheme se ajo është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë me Justin Bieber.

1-1

Picture 1 of 4

Dhe Selena Gomez u pa duke vizituar kishën Hillsong në Los Angeles, pa të dashurin e saj.

Megjithatë, ajo dukej mjaft bukur dhe me stil e veshur në pink dhe pa grim.

Shkruar Nga
More from Revista User

E enjte, mot me kthjellime e pak vranësira

Gjatë ditës së enjte, 8 qershor 2017, moti mbi vendin tone parashikohet...
Read More