Pas performacës , Will Smith shkruan diçka për Era Istrefin: Ti je…

Pas perfundimit të kampionatit botëror dhe ku ata ishin yjet që i thanë atmosferë çeljes dhe mbylljes se ketij evenimenti të madhe është publikuar edhe komunikimi në mes të Era Istrefit dhe Will Smith.

Era Istrefi performoi krah Will Smith dhe Nicky Jam në finalen e Botërorit, në stadiumin “Luzhniki’’ të Moskës.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku ka publikuar fotot më të bukura të tre artistëve që shkëlqyen në finalen e madhe, Will Smithka falenderuar Erën.

“Ti je e bukur, me shpirt delikat. Të vlerësoj shumë. Vazhdo të buzëqeshësh”, shkruan Smith.

Ndërsa Era i përgjigjet: “Faleminderit që ekziston”.

 

 

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zgjedhja e Arta Markut, gazetari Artan Hoxha paralajmëron: Do ketë skenar si në Kroaci dhe Rumani

    Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Java” në...
Read More