Përmes 5 dekadave të CherNëse Cher mund të kthehej prapa në kohë, si edhe ajo ka kënduar një nga këngët e saj më të famshme, tek ajo do të shihnim disa ndryshime – duket – nganjëherë të egra.

Këngëtarja dhe aktorja, e cila mbushi 72 vjec më 20 maj, nuk ka mbajtur të njëjtën pamje gjatë gjithë karrierës së saj prej pesë-dekadësh, në sajë të modeleve të flokëve të shumta, ngjyrat e flokëve, dhe kapeleve të ndryshme.

“Kur mendoni se dukeni bukur, ju duhet të dilni me një lloj shkëlqimi dhe me besim, dhe ky është një mjet”, ka thënë Cher për stilin e saj në një intervistë të hershme për revistën Paper.

“Pra, edhe pse kjo është një gjë e vogël, dhe është një lloj gjëje e pavlerë, kjo ju ndihmon të ndjeheni më mirë me veten.

Jeta është e vështirë, dhe të shtoni diçka që ju bën të ndjeheni më mirë në lidhje me veten tuaj është dicka shumë e mirë. ”

Cher mund të konsiderohet fare mirë si një nga figurat legjendë të artit skenik.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Po, jo, sigurisht…

  Presidenti Donald Trump tha se takimi me udhëheqëson koreanoverior Kim Jong...
Read More