Rama prezanton Parkun e Divjakës: Shihni si është transformuar

Kryeministri Edi Rama u ka uruar mëngjesin e sotëm shqiptarëve me pamje nga Parku i Divjakës.

Rama shkruan në postimin e tij në “Facebook” se ky park tashmë ka rilindur dhe është një nga destinacionet turistike më të vizituara në shqiptarët dhe të huajt.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje magjepsëse të Parkut të rilindur Kombëtar të Divjakës, tanimë i transformuar në një destinacion turistik gjithnjë e më të vizituar nga shqiptarë e të huaj, ju uroj një javë të mbarë 🌹

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Polemika për Forumin e Tiranës: Ca rreshta për Çilin, Bashën dhe nëpunësin e tyre

Gazetari Dritan Hila reagon për së dyti ndaj përgjigjes që Drejtori i...
Read More