Rama: Shihni pamjet 360 gradë nga Parku Kombëtar i Divjakës!Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë ‘një ditë të mbarë’ shqiptarëve me disa pamje 360 gradë nga Parku Kombëtar i Divjakës, pas ndërhyrjeve.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje 360 gradë të Parkut të rilindur Kombëtar të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

loading...
Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Prokuroria e Katanias dorëzon dosjen “Habilaj”, zbardhet misioni në Tiranë

Dosja “Habilaj” është rikthyer sërish në vëmendje me disa zhvillime të rëndësishme....
Read More