Rashel Kolaneci tregon më në fund pse iku nga ‘Xing’, Ermal Mamaqit do i vijë ‘hidhur’

Rashel Kolaneci është bërë një nga emrat më të lakuar në median rozë dhe falë pranisë së saj si velinë në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin.

Por arsyeja e largimit të saj nga ai emision, për t’u zëvendësuar mbeti disi enigmë.

E pyetur nga një fanse e saj pse zgjodhi të largohej ajo ka befasuar disi me përgjigjen.

“E the dhe vetë, ngaqë jam super femër”, i është përgjigjur Rashela ndjekëses që i ka drejtuar pyetjen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Vitet e fundit femrat po pësojnë goditje në tru më shumë se meshkujt, cilët janë faktorët që i rrezikojnë ato?

  Goditjet në tru zakonisht ndodhin tek të moshuarit, duhanpirësit, njerëzit mbipeshë...
Read More