Rastësia bën sërish bashkë Alketën dhe Kledin

Këtë vit pjesë e jurisë së programit “Dance With Me”, në vend të koreografit Albi Nako, është bërë balerini dhe koreografi i njohur Kledi Kadiu, i cili jeton në Itali.

Gjatë ditës së djeshme Kledi duket se ka patur një takim të këndshëm në avion, ndërkohë që ishte nisur për në Itali.

Së bashku me të ka qenë moderatorja e “Dance With Me”, Alketa Vejsiu, cila ka ndarë një foto të tyre në rrjete sociale.

 

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rekomandimi i KE, Sonila Meço: Na dinë vërtetë aguridhe dhe tallen, apo po tallemi me veten?

  Gazetarja e njohur Sonila Meço ka komentuar në profilin e saj...
Read More