Ricky Martin ka dy fjalë për Era IstrefinRicky Martin ka qenë dashuria e shumë vajzave shqiptare të cilat janë rritur me muzikën e tij.

Gjithmonë seksi dhe shumë i pashëm, ai i ‘zhgënjeu’ shumë prej tyre teksa deklaroi që ishte homoseksual dhe pëlqen meshkujt.

Por tashmë shumë pak e paragjykojnë për preferencat seksuale dhe shumë i duan HIT-et e tij, shkruan intv.al. Por e dini që edhe Ricky ka dëgjuar këngën “Live it up” të Era Istrefit dhe yjeve botërorë, Nicky Jam dhe Will Smith?

Po, po dhe me siguri Era do këtë ‘fluturuar në qiellin e shtatë’ nga gëzimi kur ka parë këtë koment.

“Ju lumtë!”,- shkruan Martin në videon e postuar nga Will Smith në Instagram ku është bërë ‘tag’ dhe Era bashkë me flamurin shqiptar.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Arjan Çuri: Çmenduria e shfaq vetveten, ne s’kemi sy ta shohim

   Nuk mund të injoroj shtysën për mendim, që të shkaktojnë ngjarjet...
Read More