Rikthehet fuqishëm Olta Gixhari, më provokuese se asnjëherëOlta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në media, e cila numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Ajo bie shpesh në sy për format seksi dhe pozat e nxehta, mirëpo ditën e sotme i ka habitur të gjithë fansat me një fotografi vwrtet intriguese.

Nuk e dimë konkretisht nëse bëhet fjalë për ndonjë projekt të ri , apo ajo thjesht ka dashur që t’i motivojë të gjithë përmes një postimi dhe një deklarate shumë kuptimplotë.

E veshur me një fustan të mëndafshtë, dhe përpara një kompjuteri Olta, ka postuar një foto në të cilën ka shkruar: “Ti ke gjithçka të duhet për të ndërtuar shumë të madhe se vetja jote”.!

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Nëpër rrathët e mbijetesës së qenies shqiptare

  Nga Behar Gjoka - Teksti Të ftuar në rrethin e dhjetë, shënon romanin...
Read More