Rita Ora, ‘e fiksuar’ me ushqimin tradicional shqiptar 

Këngëtarja e famshme, Rita Ora ka provuar ushqime të ndryshme në të gjithë botën por duket se nuk e lë traditën shqiptare.

Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka treguar se nëna e ka mësuar të dojë vendin dhe disa prej gatimeve të njohura.

”Në shtëpi me nënën Vera Ora, pite”, shkruajti ajo në fotografinë e publikuar.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare është përfolur kohët e fundit për lidhjen e dashurisë por nuk ka dhënë ende një deklaratë për historinë e re.

Ndërkohë vijon turneun e saj muzikor që po pritet mjaft mirë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Sokol Çunga; Lasgushi, Mitrushi dhe Bibla

  Megjithëse heziton të bëjë rekomandime -pasi edhe uria për letërsinë vjen...
Read More