Rita Ora: I bëra flokët e kuqe para se të vija në Tiranë sepse jam…

Rita Ora i habiti të gjithë kur u shfaq në avionin që ishte nisur drejt Shqipërisë me flokë të kuqe.

Gjatë performancës së saj në sheshin ‘Skënderbej’, Rita tha: “Faleminderit që më lejuat të performoj para jush. I kam flokët e kuqe se jam në Shqipëri.”

Kështu këngëtarja me famë ndërkombëtare tregoi se është më nacionaliste sesa mendonim. Ky është koncerti i dytë i Ritës në Shqipëri dhe nisi performancën me hitin e saj “Your Song”.

Ndërkohë sheshi është i mbushur plot nga publiku shqiptar që po ndjek divën e muzikës.

sggas

Shkruar Nga
More from Redaksia

Rama nuk ndal sulmet ndaj mediave: Fekale… Mbron Fatmir Xhafajn!

    Kryeministri Edi Rama dha dje një intervistë për rrjetin e...
Read More