Rita Ora, Një Marilyn Monroe në New YorkRita Ora, këngëtarja me famë botërore njihet për një stil të veçantë, por këtë herë ka imituar ikonën e viteve 1950, Marilyn Monroe.

Kurrë ajo nuk ka zhgënjyer me stilin e saj dhe këtë se ka bërë dhe këtë herë.

Në rrjetet sociale janë postuar disa foto të saj teksa është fotografuar në NewYork.

 

   

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Jonida Shehu së shpejti në një format të ri televiziv..

      I ka qëndruar pak kohë larg ekranit, por tashmë pritet...
Read More