Rita Ora përsëri e zhveshur me “Let you love me”..Uouuu! Rita Ora i heq përsëri të gjitha… por mundohet të mbulohet…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, shfaqet tepër provokuese në promovimin e këngës së saj më të re “Let you love me”.

Me anë të një fotoje që ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, shfaqet krejt e zhveshur, duke mbuluar pjesët intime me duar.

Ndërkohë, i vetmi aksesor që Ritës i bie në sy janë një palë dorashka të kuqe.

Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 27 milionë klikime.

“Let you love me”,- shkruan këngëtarja shqiptare në krah të fotos.

Por nuk është hera e parë që Rita promovon albumet e saj e zhveshur, apo mbush kopertinat e revistave, ja një prezantim i disa nudove të saj…

rita5
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Ramës në Berlin i kërkuan largimin, i thanë se je i papranueshëm”

  Nga Spartak Ngjela Çfarë i kërkuan Ramës në Berlin? Ramës në...
Read More