Serbi e fyen rëndë: Shikoni çfarë i bën Emina ÇunmulajShkëlqimi i shqiptarëve në botërorin e Rusisë ka mobilizuar serbët për t’u shfaqur trima në tastatura.

Fqinjët tanë veriorë po reagojnë në secilin rast përmes komenteve duke shpërthyer në sharje e ofendime.

Viktima e rradhës ka qenë Emina Çunmulaj e cila më mengjës ka përcjellur ndeshjen e Zvicrës ndaj Kosta Rikës duke shprehur përkrahjen për golashënuesin, Blerim Xhemajli dhe djemtë e tjerë.

Kaq ka mjaftuar që në Instagram një serb ta ofendojë në mënyrën më të rëndë të mundshme duke e quajtur edhe prostitutë.

Por si ka reaguar Emina? Ajo ka vendosur ta demaskojë në një postim me emër e mbiemër duke u shprehur: ‘Injorant! Askush s’mund të ndihmojë kur je një idiot.Ky është një dështak që mendon se mund të ma prishë ditën Jo, unë thjesht do të ekspozoj’.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Krimi makabër në Shkodër, gazetarja dedikim prekës fëmijës…..

    Ish-polici dhe bashkëjetuesja e tij u ekzekutuan mëngjesin e sotëm...
Read More