Shuhet një nga femrat më seksi të Anglisë, u gjend e pajetë në shtëpinë e saj



Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Angli, ku një ish-miss është gjendur pa jetë në banesën e saj.

Sophie Gradon, u kurorëzua si “Miss Britania 2010” dhe ajo njihej si një prej femrave më seksi në Mbretërinë e Bashkuar.

Ajo u gjend pa shenja jeta në shtëpinë e saj dhe shkaqet mbi vdekjen e saj nuk janë gjendur ende, ndërkohë që hetimet po vazhdojnë.

Me mijëra fansa të ish-missit janë tronditur nga lajmi i vdekjes së saj. Ndërkohë, Sophie u bë akoma edhe më e famshme për publikun britanik, kur ajo mori pjesë në shfaqjen e famshme “Love Island” në vitin 2016.

ffbfbdfbdfbfff
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Dilema e Armina Mevlanit…

  Bukuroshja Armina Mevlani është aktive në postimet e saj në rrjetet...
Read More