Stormy Daniels mund Melania Trump, pornostari do të jetë në kopertinën e ‘Vogue’ të tetoritloading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rënia e Gjykatës Kushtetuese, deputetët gjermanë takojnë Dedjan

  Përfaqësues të Bundestagut gjerman, deputetë të landeve dhe njëkohësisht nënkryetari i...
Read More