Të lidhur prej kohësh por e mbanin sekret, zbulohet çifti i ri i showbizit shqiptar…

Prej kohësh përflitej për një lidhje mes tyre, por duket se më në fund ata kanë vendosur ta bëjnë publike romancën e tyre.

Bëhet fjalë për fituesin e “Masterchef Albania”, Alfio Rrotani dhe moderatoren simpatike Fatma Methasani, të cilët kanë vendosur të zyrtarizojnë lidhjen e tyre.

Alfio ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet së bashku me partneren e tij me shampanjë në duar.

“Po, po e po, lumturia është tek gjërat e vogla”- shkruan kuzhinieri i njohur në postimin ku mori qindra komente urimi.

 640 0 5bbb16abe32fc

Fatma 1 (1)

Shkruar Nga
More from Redaksia

Paris-soir 1939: Intervista e rrallë me mbretin Zog I dhe mbretëreshën Geraldinë në Stokholm

  Nga Aurenc Bebja, Francë  Gazeta franceze « Paris-soir », ka botuar, të enjten...
Read More