Video/ 13-vjeçarja lë jurinë pa fjalë me performancën e sajNjë vajzë ka siguruar vendin në çerekfinale të “America’s Got Talent”, pas performancës së saj që mahniti jurinë.

Courtney Hadwin, 13 vjeçe, habiti jurinë të martën mbrëma me këngën e Otis Redding, Hard to Handle.

Performanca e saj mahnitëse në skenë bëri jurinë ta shtypte butonin e artë dhe kështu ajo të mbetet në garë për të fituar çmimin prej 1 milion dollarësh.

Adoleshentja që është një muzikante shumë e talentuar, bëri bujë të madhe edhe nëpër rrjete sociale.

Më poshtë mund ta shihni performancën e saj:

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Tahiri sulmon ambasadorin Lu, ‘Zëri i Amerikës’: Rama ishte mbrojtës i flaktë i tij

  Prokuroria e Krimeve të Rënda do të thërrasë javën e ardhshme...
Read More