Video/ Bebe Rexha publikon këngën e re “Sad”Bebe Rexha vazhdon të publikojë projekte të reja muzikore nga albumi i ri “Expectations”.

Ajo ka sjellë këngën “Sad” që i dedikohet mendimeve që ka njeriu sa herë që qëndron në vetmi.

Së bashku me të ka publikuar edhe “Pillow”, “Grace”, “Pillow” dhe “Shining Star”.

E përkthyer në shqip “Sad” do të thotë ‘e mërzitur’.

Tekstet janë shkruar nga vetë artistja mund të kenë lidhje me gjendjen e saj emocionale, por ende nuk është konfirmuar dicka e tillë.

Këngët janë vetëm në versionin audio dhe tekst, ndërsa nuk dihet nëse do vijnë me klip muzikor.

Ka vetëm pak ditë që Bebe ka publikuar projektin “I’m a mess” në po të njëjtin version.

Duket se Bebe nuk do të ndalet dhe ky do të jetë viti i saj për sukseset në tregun e muzikës.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Pemët Bonsai më të bukura që mund të keni parë ndonjëherë

  Bonsai është një formë e artit japonez duke përdorur pemët e...
Read More