Video: Një ‘kamikaz’ në kahun e kundërt shkakton aksident tragjikNjë aksident i rëndë u shënua në Britaninë e Madhe, pasi një makinë me targa të huaja u përplas me dy makina.

Makina Subaru Forester u fut në kahun e kundër të lëvizjes, duke terrorizuar shoferët.

Pasi lëvizi për disa kilometra, makina u përplas me një Ford Mondeo dhe një Ford Focus.

Nga aksidenti humbi jetën shoferi i makinës Subaru dhe një pasagjer, të dy rreth 80 vjeç.

I vdekur mbeti edhe drejtuesi i mjetit Ford Mondeo.

Makina ‘kamikaze’ tërhiqte nga pas edhe një karavan.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Japoni, Abe fiton zgjedhjet

Manovra e tij politike rezultoi e suksesshme dhe kryeministri japonez Shinzo Abe...
Read More