Video/ Presidenti Macron siç nuk e keni parë… xhiro me biçikletë me kryeministrin danezKur bëhet fjalë kryeministra dhe politikanë, në mendje në shkojnë makinat e tyre luksoze.

Por kjo nuk ndodh në të gjitha vendet e botës.

Presidenti i Francës Emmanuel Macron zhvilloi një vizitë në Danimarkë dhe bashkë me kryeministrin danez Lars Løkke Rasmussen, udhëtimi nëpër Kopenhagë është bërë me biçikleta.

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

1.1 mld euro, zbulohet formacioni më i shtrenjtë i të gjitha kohërave

Pasi braziliani Alisson vendosi një rekord të ri për shumën e paguar...
Read More