Vlorë: Zbulohen 20 parcela me hashash nga helikopteri i policisëRreth 20 parcela me hashash janë evidentuar nga policia e Vlorës në fshatrat e zonës së lumit të Vlorës.

Policia e qytetit bregdetar ka konstatuar parcelat pas patrullimit me helikopter në fshatrat e thellë të Lapardhasë, Kuçit, Gjormit dhe Treblovës.

Aktualisht, sipas të dhënave të para, forcat policore janë duke punuar në terren për gjetjen e tyre dhe asgjësimin.

Hetimet vijojnë për zbulimin edhe të personave përgjegjës.

loading...
Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Buxheti 2019: Programi 519 miliardë lekë, ambicie për investime e rritje pagash

Buxheti për vitin 2019 është planifikuar të ketë 486.5 miliardë lekë të...
Read More