Xhemi Shehu me pushime …

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Tërmeti 6.7 ballë godet Japoninë, 8 të vdekur, 180 të plagosur

  Të paktën 8 persona kanë humbur jetën dhe 130 të tjerë...
Read More